سرود زیبای «سرور ما،عالم ما» به زبان فارسی

927 تعداد بازدید این مطلب
۱۷+

حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید اسماعیل زهی، بزرگمردی از تبار بلوچستان و رهبر مذهبی اهل سنت بلوچستان و چه بسا کل ایران می باشد.

ایشان:

امام جمعه اهل سنت زاهدان

مدیریت حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان(بزرگترین مرکز اسلامی اهل سنت ایران)

عضو اتحادیه جهانی علمای اسلام

عضو مجمع فقهی مکه مکرمه

رییس شورای هماهنگی مدارس علوم دینی اهل سنت می باشند.

پس از رحلت مولانا عبدالعزیز- رحمه الله- در سال ۱۴۰۸هـ.ق، مسئولیت دارالعلوم زاهدان و امامت جمعه این شهر بر دوش مولانا عبدالحمید افتاد.پس از وفات مولانا عبدالعزیز(رح) هنوز منطقه با مشکلات زیادی مواجه بود، که مولانا عبدالحمید با استعانت از الله تعالی توانست بر تمام این مشکلات و بحرانها فائق آید. اخلاص، فراست، نبوغ و توانایی‏های مدیریتی ایشان در زمینه های مختلف، موجب شد تا تودۀ جامعه اهل سنت ایران، اعم از علما، اندیشمندان و… به ایشان اعتماد کنند.
مولانا عبدالحمید پس از ملاحظه معضلات و مفاسد اجتماعی جامعه و عقب ماندگی‏های فرهنگی و علمی و ضعفهای شدید ایمانی و خلأ بزرگ اصلاحی در جامعه، به احیای نیروهای ایمانی و شعور دینی پرداخت. ایشان با تشخیص این مهم که پرداختن به مسائل اختلافی (مذهبی- فقهی- فکری و…) نه تنها دردی را دوا نخواهد کرد، بلکه جراحتی بر زخمهای کهنه امت می افزاید و راه رسیدن به هدف را، که همان اصلاح جامعه و وحدت جهان اسلام است، دشوار و حتی ناممکن می سازد، لذا به بیداری وجدانها و استعدادهای نهفته جامعه، ایجاد فضای وحدت و اخوت در بین اقشار مختلف جامعه و هدایت و اصلاح جامعه مبادرت ورزید.(برگرفته شده از زندگینامه مولانا عبدالحمید)

این مطلب را از دست نده:  سرود بسیار زیبای «مرا با خودت تا ثریا ببر»

 

 

سرودی که هم اکنون خدمت شما ارائه می شود از قدیمی ترین و البته بهترین سرودهایی است که در مسجد جامع مکی زاهدان در وصف مولانا عبدالحمید (حفضه الله) سروده شده است. متاسفانه برخی از متعصبان و کم عقلان به اصظلاح متمدن و فهمیده زبان به توهین و بیهوده گویی به این رهبر مذهبی اهلسنت گشوده اند و این سرود زیبا در دفاع از بزرگمرد بلوچستان حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید (حفظه الله) در سایت قرار داده شده است.


مشخصات

  • نام سرود: سرور ما، عالم ما
  • زبان: فارسی
  • فرمت: mp3
  • حجم: ۲/۷۹ MB
  • منبع: سنت دانلود
  • لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید)

 

 

تصاویر طراحی شده برای گذاشتن بر روی پروفایل در دفاع از مولانا عبدالحمید حفظه الله

دانلود تصویر اول

دانلود تصویر دوم

دانلود تصویر سوم

دانلود تصویر چهارم

دانلود تصویر پنجم

 

 

زندگینامه مولانا عبدالحمید

برای دانلود لطفا به این صفحه مراجعه کنید

۱۷+
          
تبلیغات متنی در سنت دانلود کانال خود را در سنت دانلود تبلیغات کنید t.me/sepahi2001

نویسنده مطلب: سنت دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *