سخنرانی بلوچی «غفلت و پریشانی مسلمانان و راه علاج آن»

735 تعداد بازدید این مطلب
۱۲+

افسوس که ملت مسلمان با اختلاف و تفرقه مواجه بوده و در تمام عرصه‌ها با شکست روبه‌رو است و دیگران سرنوشت آنها را در دست گرفته‌اند. مسلمانان در کشورهای اسلامی با جنگ و خون‌ریزی و هتک حرمت مواجه هستند و غرور و کرامت‌شان در معرض خطر قرار گرفته است.

به راستی امروز باعث بسی تاسف و دریغ است که مسلمانان بعد از پشت سرگذاشتن آن دوران شکوه و عظمت و افتخار، به خاطر تفرقه و تشتت به چنین حال و روزی گرفتار آمده‌اند ! امروز برای جهان اسلام از آن همه میراث‌های عظیم چیزی جز حسرت و دریغ و تهیدستی باقی نمانده است. امروز جهان اسلام با نابسامانی‌های فراوانی دست به گریبان است که دلیل پریشانی مسلمانان دوری از قرآن و سنت است. وقتی مسلمانان از اصل اسلام و از الگوی خود که حضرت رسول صلی‌الله‌علیه‌وسلم است، فاصله گرفتند با مشکلات و پریشانی مواجه شده‌اند. این مشکلات نتیجه نارضایتی الله تعالی و دوری مسلمانان از خداست. ما باید تمام معاملات و معاشرات خودمان را اسلامی کنیم.

امروز سخنرانی زیبایی را از سخنران محبوب و شیرین سخن بلوچ مولانا اسحاق سپاهی به زبان بلوچی آماده دانلود نموده ایم. سخنرانی امروزِ مسجد جامع حضرت یوسف هوشک – سراوان را می توانید از سایت سنت دانلود دریافت نمایید.

این مطلب را از دست نده:  نشید زیبای « ســرمایه امید » با صدای حمید ملایی

امیدواریم استماع این سخنرانی باعث شود تا اندکی تفکر و تدبر نماییم و با خداوند عهدی دوباره ببندیم تا زندگی خود را بر اساس احکام الهی و سنتهای گهربار رسول الله (ص) بگذرانیم.


مشخصات 

  • نام سخنران: مولانا اسحاق سپاهی
  • موضوع: غفلت و پریشانی مسلمانان و راه علاج آن
  • زبان: بلوچی
  • فرمت: mp3
  • حجم: ۸/۳۱ MB
  • منبع: سنت دانلود
  • لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید)

 

برای دانلود سخنرانی های دیگر مولانا اسحاق سپاهی کلیک کنید.

 

۱۲+
          
تبلیغات متنی در سنت دانلود کانال خود را در سنت دانلود تبلیغات کنید t.me/sepahi2001

نویسنده مطلب: سنت دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *