تفسیر بی نظیر «انوار القرآن» + سه جلد

3128 تعداد بازدید این مطلب
۲۴+

تفسیر انوار القرآن گنجینه ای عظیم از علوم قرآنی و بی نظیر برای یک پژوهشگر علمی ، منبعی عظیم از اطلاعات قرآنی که وجود آن به شما در پیداکردن تفسیر و ترجمه آیات قرآن کمک زیادی خواهد کرد.

این تفسیر گرانسنگ که توسط استاد عبدالرئوف مخلص ترتیب و گردآوری شده برگزیده ای از سه تفسیر عظیم فتح القدیر (امام شوکانی) ، ابن کثیر (امام ابن کثیر دمشقی) و تفسیر المنیر (وهبه الزحیلی) است و به همین جهت میتوان آنرا یکی از بزرگترین و مفیدترین تفاسیر قرآن کریم در عصر حاضر دانست.

توصیه ما به همه پژوهشگران قرآنی بالخصوص طلاب علوم دینی اینست که هم اکنون این تفسیر بی نظیر را با فرمت pdf از سایت سنت دانلود دریافت نمایید و مارا در دعای خیر خود شریک بگردانید.


مشخصات

۲۴+
این مطلب را از دست نده:  نرم افزار جامع تلاوات قرآن کریم برای رایانه
          

تبلیغات متنی در سنت دانلود کانال خود را در سنت دانلود تبلیغات کنید t.me/sepahi2001

نویسنده مطلب: سنت دانلود

3 دیدگاه در “تفسیر بی نظیر «انوار القرآن» + سه جلد

 • محمد خالد

  (۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱:۳۶ ب٫ظ)

  سلام علیکم من ساکن افغانستان استم نمیتوانم برای شما پول پرداخت کنم در بدل نرم افزارها ی اسلامی که شما تهیه کردید اکرامکانش هست برایم نرم افزار تفسیر قرآن کریم را که در برگیرندیی چند تفسیر است را برایم ارسال کنید
  ایمیل آدرس من
  eng.khalid115@Gmail. Com

  ۱+

 • ناشناس

  (۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۸:۲۳ ب٫ظ)

  سلام

  ۰

 • mohammad

  (۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۸:۴۶ ب٫ظ)

  سلام،خواستم بدونم کسی که در مورد گناه کبیره میدونه ولی بازم انجام میده حکمش چیه؟ وآیا امکان داره کسی گناه کسی دیگه رو گردن بگیره ؟ واگه جایی اشاره ای شده بگین

  ۲+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *